מתנות ללקוחות, למי זה טוב?

מידי בוקר, בואו נודה על האמת, העובדים שלכם קמים, יוצאים מהבית החמים שלהם ומגיעים לעובדה. הם מחתימים כרטיס וניגשים להתחיל למלא את המטלות היומיות שלהם. אתם מאוד מעריכים אותם, אנחנו יודעים את זה, וגם אתם. אבל מה דעתכם להראות להם מידי פעם עד כמה?
זה לא שאתם לא מקפידים על ימי כיף והרמות כוסית אבל לפעמים, סתם ספל, תיק גב או אפילו אזניות ממותגות בשם החברה או בעלות מסר אישי, יכולים לעשות את העבודה ולהזכיר לעובדים שהם חלק ממשפחה. רוב המעסיקים ממתינים עם הרכישה לימים מיוחדים, חגים, ימי גיבוש, עובד מצטיין. אבל מה לגבי עונות השנה, ימי הולדת וכו'? להבדיל ממוצרי פרסום, שחשובים לקיומו של מותג ללא קשר לתקופה מיוחדת בשנה. רכישת מתנות לעובדים שלכם לא באמת מצריכה מועד מיוחד. עונות השנה המתחלפות כדוגמה, הן זמן לא רע בכלל כדי לפנק את העובדים והלקוחות שלכם, ועל הדרך להרוויח מכך.
כך למשל, בקיץ תוכלו לצייד את העובדים שלכם בסט מטקות לים, שמשיות, מאווררי יד אישיים קטנים ועוד מוצרים רבים שתוכלו למצוא בקטלוג שלנו. בחורף, היינו ממליצים לפנק את העובד שלך בכירבולית פליז חמה, ספל טרמי לשמירה על חום המשקה ועוד ועוד ועוד.

אז אחרי שאתם בוחרים מוצר מהקטלוג, אל תשכחו לשאול אותנו על אפשרויות המיתוג הרבות שלנו, כי המתנה היא נפלאה, אבל היא גם - שטח הפרסום שלך!